خطوط پیامک تبلیغاتی و خدماتی

۱۳۹۳/۱۰/۱۵ توسط در دسته بندی راهکارهای پیامکی, راهنمای پنل پیامک با 0 و 21
صفحه اصلی > راهکارهای پیامکی > راهکارهای پیامکی > خطوط پیامک تبلیغاتی و خدماتی

خطوط پیامک تبلیغاتی و خدماتی

طبق ابلاغیه شرکت ارتباطات سیار ایران از اول اردیبهشت ماه سال ۹۲  خطوط پیامکی اختصاصی به دو شاخه تبلیغاتی و خدماتی به شرح ذیل دسته بندی شده اند .

شماره های تبلیغاتی :
هرگونه ارسال پیامک که بدون درخواست صاحب تلفن همراه و بدون اطلاع ایشان صورت گیرد ، پیامک تبلیغاتی محسوب می شود و به طور پیش فرض همه خطوط پیامکی به عنوان خط تبلیغاتی در نظر گرفته میشوند و پیامک های ارسالی از این خطوط به سیم کارت هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند ارسال نمی گردد.

شماره های خدماتی :
شماره های خدماتی متعلق به شرکت ها ، دفاتر ، و سازمانهایی است که پیامکهایی با محتوای کلی ، مشخص و در محدوده کاری همان مجموعه برای مخاطبانی شناخته شده که خود درخواست دریافت این پیامکها را داده اند ، ارسال می کنند و محتوای آن اطلاع رسانی و ارائه خدمات به افراد داوطلب و شناخته شده است.

تفاوت شماره های تبلیغاتی و خدماتی :
پیامک های ارسالی از خطوط تبلیغاتی به سیم کارت هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را غیرفعال کرده اند ارسال نمی گردد ولی پیامک های ارسالی از خطوط خدماتی به این سیم کارت ها ارسال می گردد.

نحوه تبدیل شماره به شماره خدماتی :
این امکان وجود دارد که در صورت تعهد به عدم استفاده از خط به منظور تبلیغات ، شماره مورد نظر به شماره خدماتی تبدیل شود. چنانچه مشترک بر خلاف تعهد نامه خطوط خود را از حالت تبلیغاتی به خدماتی تغییر داده و با سرشماره خدماتی خود ارسال تبلیغاتی انجام دهد مشمول پیگرد قانونی خواهد بود ، مسئولیت آن تماما بر عهده ایشان است و موظف به جبران تمام خسارات مادی و معنوی وارده به شرکت ارتباطات سیار ایران می باشد.

شماره هایی که قابلیت خدماتی شدن دارند :
در حال حاضر امکان تبدیل خطوط اپراتورهای ۵۰۰۰۲ و ۱۰۰۰ به خطوط خدماتی وجود دارد.

کاربران محترم سانا پیامک برای دریافت فرم تعهدنامه می توانند درخواست خود را از طریق ارسال تیکت در پنل کاربری ارائه نمایند.

با سپاس
سانا پیامک

تمامی حقوق سامانه سانا پیامک برای شرکت سانا پردازش محفوظ می باشد.